Birebir ingilizce Konuşma Kursu Ankara

Birebir ingilizce Konuşma Kursu Ankara

Birebir ingilizce konuşma kursu ankara . Hepimiz How Are You kadar da olsa ingilizce biliyoruz, ingilizce hayatımızın heryerinde. Hiç eğitim almamış olan ancak yabancı dizilere şarkılara ilgisi olan insan bile ingilizceyi köşesinden biliyor. Bir ingilizce kursuna giden veya okulda ingilizce eğitimi alan insan sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Ancak herkesin temel bir problemi var. İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum ! Grameri sözlüğü klavuzu yalayıp yutan çok başarılı bir öğrenci bile bir turist karşısında dut yemiş bülbüle dönüyor, çünkü gerçek hayatta pratik yok. İşte bu noktada birebir ingilizce kursları devreye giriyor. Gerçek pratiklerle konuşma eğitimleri ile Birebir İngilizce Konuşma Kursu Ankara içerisinde çok rağbet görüyor.

Birebir İngilizce Konuşma Kursu Nasıl Oluyor ?

Müzik parçaları, müzik videoları ve podcast’ler mükemmel bir dinleme anlama materyali sağlar ve genellikle ücretsiz olarak kullanılabilirler. Tek ihtiyacınız olan bir dizi kulaklık ve dizüstü bilgisayarınız, ve ders planlama becerileriniz gerisini halledecek. Bire bir dersleri öğretirken müzik ve podcast’ler çok önemlidir. Aksi takdirde, İngilizceye yönelik tek pozlama öğretmen olur ve öğrencinin çeşitli aksanlarda farklı aksanları veya insanları anlaması için daha az şansı olur.

Bire bir öğrencilerde derste can sıkıcı veya durgun anları önlemek için çok çeşitli alıştırmalar veya görevler hazırlamanın çok önemli olduğunu unutmayın.

Birebir İngilizce Konuşma Kursu Ankara

birebir ingilizce konuşma kursu ankara
birebir ingilizce konuşma kursu ankara

Birebir ingilizce konuşma kursu ankara derslerde çok ilginç bir yazma etkinliği, günlük diyalog yazımıdır. Bu, kalemle ve kağıda ya da sohbet ederek, mesajlaşarak veya bilgisayarla eski moda bir şekilde yapılabilir. Bu ilk başta biraz garip gelebilir, ancak öğrencilerin yazma becerilerini ve kelime dağarcığını geliştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, öğretmen ve öğrenci arasındaki gerekli uyumun geliştirilmesine muazzam katkıda bulunur.

Aktivite kolaydır. Öğretmen bir selamlama veya soru sorar ve öğrenci yazılı olarak cevap verir. Bir konuşma yazılı olarak gelişir ve öğrenci bu şekilde alıştırır.

Mükemmel bir takip etkinliği düzenli bir dergi yazımıdır, bu da daha sonra fikir yazma yazımına dönüşebilir. Temel olarak, öğretmen öğrencilere fikirlerini geliştirmelerine yardımcı olacak sorular yöneltebilir. Öğrenci daha sonra dergi biçimindeki fikirleri genişletebilir ve son olarak tüm bilgileri doğru geçiş sinyalleri ve doğru stili kullanarak bir düşünce yazısı haline getirebilir.